Yukarı Çık
Son Dakika :
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TERÖR KONUSUNDA ÇİFTE STANDARDA ŞAHİT OLUYORUZ. BİZ "PYD TERÖR ÖRGÜTÜDÜR" DİYORUZ; AMERİKA'DAN SAVUNMA BAKANI AYRI ŞEY SÖYLÜYOR, ÖBÜR TARAFTA SÖZCÜ AYRI ŞEY SÖYLÜYOR CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: KENDİLERİYLE KONUŞTUĞUMUZDA BİZE FARKLI KONUŞUYORLAR AMA SIRTIMIZI DÖNÜYORUZ FARKLI ŞEYLER SÖYLÜYORLAR. ÖYLEYSE BU MİLLET KENDİ GÖBEĞİNİ KENDİSİ KESECEKTİR. BAŞKA BUNUN ÇARESİ YOK CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: PARALEL YAPI ŞEBEKESİNİN ÜLKEMİZE VERDİĞİ ZARAR BÜYÜKTÜR. HÂLÂ BU YAPI İÇİNDE KALANLAR BAŞLARINA GELECEKLERİ KABUL EDİYOR DEMEKTİR PARALEL YAPIYLA MÜCADELE... ERDOĞAN: BİR KISMI CEZAEVLERİNDE, BİR KISMI KAÇTI GİTTİ. İNLERİNE GİRDİK VE GİRİYORUZ. BU TEN BU CANDA OLDUKÇA BU ÜMMETE İHANET EDEN KİM OLURSA OLSUN ÜZERİNE SONUNA KADAR GİDECEĞİZ www.haberturk.tv BAŞBAKAN DAVUTOĞLU: İSTER PKK, İSTER DEAŞ, İSTER DHKP-C HANGİSİ OLURSA OLSUN, ONLARI KİRLİ ODAKLARINDA KAHRETMEYE, YOK ETMEYE KARARLIYIZ. BU ÜLKENİN HER BİR KARIŞINI TERÖRDEN ARINDIRMAYA KARARLIYIZ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU: KILIÇDAROĞLU DİYOR Kİ, "SURİYELİLER İŞ YAPIYOR, VERGİ VERMİYOR". SURİYELİLER VERGİSİNİ ÖDÜYOR. BU NİFAKLAR O ROKETLER KADAR TEHLİKELİDİR TBMM'DE YAŞANAN KAVGA... DAVUTOĞLU: ANAYASA KOMİSYONU'NA DIŞARIDAN PARALI PROVOKATÖRLER SOKTULAR. O KİRALIK EŞKIYALAR TBMM'DEKİ TOPLANTILARA, SALONLARA ASLA GİREMEYECEK. ONLAR İÇİN YARGI SÜRECİ DE BAŞLAYACAK TBMM BAŞKANLIĞI, ANAYASA KOMİSYONU'NDA YAŞANAN KAVGAYA KARIŞAN MİLLETVEKİLLERİ VE DANIŞMANLARI TESPİT ETTİ, DANIŞMANLAR İÇİN İNCELEME BAŞLATTI MHP GENEL BAŞKAN ADAYI MERAL AKŞENER, OLAĞANÜSTÜ KONGREYE YÖNELİK İHTİYATİ TEDBİR KARARI SONRASI KONUŞTU: ODALARINIZDAN ÇIKIN, SANDALYELERİNİZDEN KALKIN, MİLLETİN SESİNE KULAK VERİN. 15 MAYIS'TA KONGRE OLACAK www.haberturk.tv MARDİN NUSAYBİN'DE TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN SALDIRIDA BİR ASKER ŞEHİT OLDU GENELKURMAY MARDİN'İN NUSAYBİN İLÇESİ VE ŞIRNAK'TA 8 TERÖRİSTİN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİNİ AÇIKLADI. VAN'DA DA TERÖRİSTLERE AİT ÇOK SAYIDA MÜHİMMAT, SİLAH VE BOMBA ELE GEÇİRİLDİ TERÖR ÖRGÜTÜNE HAVA OPERASYONU... ŞIRNAK GÜNEYÇAM KIRSALINDA TERÖR ÖRGÜTÜ HEDEFLERİNE HAVA HAREKATI DÜZENLENDİ. TESPİT EDİLEN HEDEFLER TAM İSABETLE VURULDU KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI... KANDİL, HAKURK VE AVAŞİN'DE TESPİT EDİLEN PKK HEDEFLERİNE CUMA GECESİ HAVA HAREKATI YAPILDI. 18 SAVAŞ UÇAĞININ KATILDIĞI HAREKATTA HEDEFLER İMHA EDİLDİ
Cansu Canan Özgen

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Salı 23.00 - Cuma 21.00
Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Öteki Gündem - 29 Nisan 1. Bölüm

Öteki Gündem'in 100. programında Cansu Canan Özgen'in konukları İlahiyatçı-Yazar Fatih Çıtlak, Dr. Ramazan Kurtoğlu, Fütürist Murat Şahin, Araştırmacı-Yazar Ertan Özyiğit, Akademisyen - Yazar Sefer Darıcı, Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Ethem Derman, Sanat Tarihçisi Talha Uğurluel ve Yazar Yalçın Koçak ile dünyanın kaderi konuşuldu.

30 Nisan 2016 Cumartesi
İzlenme : 168
DİĞER PROGRAMLAR
14:00 Gün Ortası
02:15 Enine Boyuna